
Акумуляторний шуруповерт FGT FCD502 (2.0 Аh x2, зарядний пристрій) в кейсі
1 861 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: FCD502
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Акумуляторний шуруповерт FGT FCD502 — це універсальний інструмент для професійного використання. Призначений для швидкого закручування або свердління. Завдяки двошвидкісному редуктору, цей інструмент ідеально підійде для роботи по дому, в гаражі і в цеху. Використовується для свердління таких матеріалів, як дерево, бетон і камінь, а також для затягування або ослаблення гвинтів. Підходить для складання меблів, заміни освітлювальних приладів і свердління в гіпсокартоні. Модель оснащена металевим патроном та світлодіодним освітленням. Невеликі габарити дозволяють працювати у важкодоступних місцях. Добре збалансований і завдяки зручній ручці надійно сидить в руці.
Комплект поставки:
- Акумуляторний шуруповерт FGT FCD502;
- Акумуляторна батарея LB2020 (2.0 Ah) х2;
- Зарядний пристрій;
- Додаткове оснащення;
- Гарантійний талон-інструкція;
- Пластиковий кейс;
- Картонне пакування.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | FGT |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 1 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 20 |
| Максимальний крутний момент | 52 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1700 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Тип зарядного пристрою | Звичайне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
- Ціна: 1 861 ₴











