Новинка

Мийка високого тиску Edon HP1850T-3.0A-ХР (індукційна, 3000 Вт, 12-20 МПа, 16л/хв, 4 насадки в комплекті, котушка для шлангу)
25 425 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: HP1850T-3.0A-ХР
+380 (67) 937-65-55
Менеджер з продаж- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Автомобільна мийка високого тиску EDON HP1850T-3.0A-ХР- це професійний електроінструмент, який призначається для миття велосипедів, мотоциклів, автомобілів, а також підійде для прибирання присадибної ділянки, а саме миття доріжок, різного інструменту як городнього так і гаражного, парканів і т.д. Представлена модель мінімийки має збільшену продуктивність до 960 л/хв.У комплекті з мийкою високого тиску EDON HP1850T-3.0A-ХР поставляється пістолет з рукояткою ергономічної форми для комфортнішої роботи, а також весь необхідний комплект для підключення та шланг довжиною 10 метрів. У цьому апараті також є захист двигуна, який блокує його роботу у разі відсутності подачі води, тим самим збільшує експлуатаційний період мінімийки. Мінімийка EDON HP1850T-3.0A-ХР оснащується електричним двигуном з потужністю 3000 Вт і має максимальний робочий тиск до 230 бар, завдяки чому навіть найстійкіші забруднення змиваються дуже швидко. Зверніть увагу, що у представленій моделі є функція самоусмоктування, що дозволяє працювати з миттям використовуючи резервуар із водою. Технічні характеристики: Тип насоса: індукційний Матеріал насосу: метал Потужність двигуна: 3000 Вт Номінальна напруга: 220 В Частота струму: 50 Гц Робочий тиск: 200 бар Максимальний тиск: 230 бар Максимальна витрата води: 960 л/год. Максимальна температура води, що подається: 50°С Автоматичне відключення: є Вага: 40 кг Гарантія: 12міс Основні переваги: Ця модель відноситься до багатофункціонального обладнання дозволяє швидко та ефективно очистити будь-яку поверхню від бруду забезпечується висока продуктивність у роботі працює від звичайної побутової мережі легко переміщається з місця на місце за допомогою великих коліс та рукоятки має індукційний тип двигуна та металевий корпус Комплектація: - мийка EDON HP1850T-3.0A-ХР; - насадки 4шт + пінна насадка; - шланг високого тиску 10м; - шланг - пістолет; - фільтр; - Інструкція з експлуатації, - Гарантійний талон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edon |
| Класифікація | Професійний |
| Матеріал корпусу насоса | Латунь |
| Максимальний тиск | 200 бар |
| Максимальна продуктивність | 960 л/год |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Максимальна температура води на вході | 50 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Матеріал поршнів насоса | Латунь |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Особливості | Можливість забору води з ємкості, Запобіжний клапан, Колеса, Ручка для перенесення, Захист від перегріву |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 40 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткова комплектація | Фільтр тонкої очистки, Фільтр грубої очистки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 425 ₴


