
Орбітальна (ексцентрикова) шліфувальна машина KRAISSMANN 350 ES 13
1 238 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 0107011
+380 (67) 937-65-55
Менеджер з продаж- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Орбітальна (ексцентрикова) шліфувальна машинаKRAISSMANN 350 ES 13 проста, але надежна в експлуатації і відмінно справляється зі шліфуванням поверхонь з різних матеріалів, видаленням старого лаку, фарби. Прогумовані рукоятка і корпус запобігають ковзанню і забезпечують міцний хват, так само знижуючи рівень вібрації. Для тривалої роботи кнопка ввімкнення може бути зафіксована.
Особливості:
- Регулятор обертів
- Ефективна вентиляція
- Будь-який розмір
ввімкнення - Простота експлуатації
Комплектація:
- Орбіталка KRAISSMANN 350 ES 13
- Змінна підошва
- Шліфувальний круг 1 пилозбірник
- Руководство по експлуатації
- Картонна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач / липучка |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 238 ₴





