
Свердлильний станок VORSKLA ПМЗ 900/13-16
4 407 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 0501008
+380 (67) 937-65-55
Менеджер з продаж- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Станок свердлильний VORSKLA ПМЗ 900/13-16 призначень для просвердлювання заготовок із різних матеріалів (дерево, метал, пластик, кирпич, бетон)
Особливості:
- і надійний електродвигун
- Обертові елементи на підшипниках
- Підвійна електроізоляція
- Тески на станині
- 2 патроні в комплекті
Характеристика: 230 В Комплектація:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorskla |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр свердла | 16 мм |
| Кількість обертів холостого ходу | 2650 об/хв |
| Кількість швидкостей | 5 шт. |
| Споживана потужність | 900 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Тип електродвигуна верстата | асинхронний |
| Загальні параметри | |
| Вага | 17 кг |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Додаткові параметри | |
| Хід пінолі | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 407 ₴


