
Акумуляторна ланцюгова пилка KRAISSMANN 4051 AKS-BL 20/2 MP
6 638 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 0407042
+380 (67) 937-65-55
Менеджер з продаж- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Малошумна акумуляторна ланцюгова пила, оснащена системою швидкого натягування ланцюга.
Особливості:
- Надпотужний безщітковий двигун для виконання більш складних завдань
- Гальмо
- Працює від двох АКБ одночасно
- Підходити для заготівлі дров, догляду за деревами та роботи в закритих приміщеннях
- Збільшена длина шини для вирішення будь-яких за складністю задач
- Спеціально розроблена конструкція забезпечує відмінну продуктивність пиляння та
Комплектація:
- акумуляторна пилка KRAISSMANN 4051 AKS-BL 20/2 MP
- 2 акумулятори
- зарядне пристрій
- шина використання
- гарантійний талон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шини | 405 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Рівень шуму | 86.2 дБ |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість обертання ланцюга | 15 м/сек |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час заряду акумулятора | 60 хв |
| Додаткові функції | |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Комплектація | |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 638 ₴


