
Шліфмашина Полірувальна Білорусь 2500Вт БПШ-2500 SVET
1 708 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 937-65-55
Менеджер з продаж- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шліфмашина полірувальна Білорусмаш 2500Вт БПШ-2500Полірувальна машина Беларусмаш БПШ-2500 - новинка від відомого бренду електроінструменту, призначена для полірувальних робіт по поверхнях, розкритих лаком, фарбою тощо. Завдяки потужному двигуну (2500 Вт) та наявності електронного регулятора обертів інструмент здатний підтримувати оберти до 3500 об/хв. Серед відмінностей моделі Беларусмаш БПШ-2500 варто виділити невеликий вес, ергономічний дизайн, зручну рукоятку та швидку заміну полірувальних насадок. А також ті, що він підходить навіть для недосвідчених майстрів.
Характеристика&шліфмашини Білорушаш 2500 Вт БПШ-2500:
Потужність 2500 Вт
Тип шліфувальної/ 3500 об/хв
Життя Сеть 220В
Максимальний діаметр диска
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Беларусмаш |
| Вага | 2 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальна кількість обертів | 3500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 708 ₴


