
Електричний снігоприбирач Forte ST-1600
4 916 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Коли випадає перший сніг, наша країна розташована в такому регіоні, що у нас завалює все, і всі ми постійно бачимо людей, які відчайдушно відкидають сніг лопатами та іншими пристосуваннями. Так, такий спосіб досить простий і дієвий, але ми хочемо спростити будь-яку ручну працю, і тоді на допомогу приходити електрообладнання. Снігоприбиральник Forte ST-1600, це недорогий, але дуже надежний і продуктивний апарат для прибирання снігу, за його допомогою Ви зможете максимально швидко та ефективно прибрати прибудинковий майданчик, доріжки, розчистити виїзд з гаража. >Сталевий шнек з гумовими лезами
Якщо Ви хочете отримати надежний і якісний агрегат, тоді Forte ST-1600 він повністю відповідає даним параметрам. Його сталевий шнек витримує суттєві навантаження. Він не деформується навіть від жорстких предметів, які можуть потрапити під нього у процесі очищення снігу. Пропонуємо вашій увазі таку модель, оскільки її шнек додатково покритий гумою, це зроблено для делікатної роботи з плиткою, його леза не зашкодять його поверхні. В першу чергу слід зазначити, що сама ручка легко складається, що дозволить Вам підготувати снігоприбиральну машину до транспортування або зберігання. На рукояті розташована кнопка блокування запуску і сам запуск двигуна, а також виїдено важіль регулювання патрубка викиду снігу. Ви можете за допомогою важеля на ручці управління регулювати поворот патрубка на 180 градусів, контролюючи напрямок викиду снігу. Для регулювання дальності необхідно виставити козирок у потрібне положення. Він фіксується двома баранчиками без використання додаткового інструменту.
Висока маневреність
Крім продуктивності та ефективності в роботі, варто відзначити також те, що вистава снігоприбирача відрізняється високою маневреністю, що забезпечено його компактністю. Він підходить для роботи в місцях з обмеженою рухливістю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип двигуна | Електричний |
| Потужність двигуна, Вт | 1600 |
| Тип запуску | Ручний |
| Тип приводу | Колеса |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові | |
| Регулювання напрямку викиду | Ручна |
| Загальні | |
| Максимальна глибина снігу | 220 мм |
| Ширина захвату | 400 мм |
| Висота захоплення | 220 мм |
| Дальність викиду | 4 м |
| Вага | 11.5 кг |
- Ціна: 4 916 ₴




