
Професійний ударний бочковий перфоратор Edon ZIC-ED-32X : 1500 Вт, 4 Дж,11000 уд./хв,800 об/хв DOC (кейс)
3 014 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Опис Перфоратор Edon ED-32X
Щоб ефективно впоратися з ремонтними роботами, витративши на це мінімум години, пропонуємо вам придбати потужний і витривалий перфоратор Edon ED-32X, який розрахований на тривалу роботу завдяки боковій конструкції. А саме, двигун цієї моделі розташований вертикально, завдяки чому він дуже ефективно охладжується. Крім того, перевагою цього перфоратора, яким наділена не шкірна модель, є наявність регулювання обертів, завдяки чому ви зможете підлаштувати інструмент під конкретне завдання. Також виробник цієї моделі передбачивши в ній спеціальний амортизувальний пристрій, що йде на ручці, завдяки якому будуть дуже згладжуватися вібрації, що виникають.
Основні переваги:
руках
у цієї моделі передбачена можливість настроювання потрібного режиму роботи
ергономічна прогумована ручка з амортизацією
SDS-патрон дасть змогу швидко змінювати обладнання
Характеристики:
Напруга — 230 В
1500 Вт
Функції — 3 режими
Швидкість обертання — 800 об/хв, Кількість ударів — 0-11000 уд./хв, Енергія удару — 4 ДжВ — 5,5 хв кг
Діаметр свердління:
- в бетоні 26 мм
- у сталі 13 мм
- у деревині 32 мм
Комплектація
перфоратор Edon ED-32X
бур піка та зубило
зручна в роботі бічна ручка
ємність зі змащенням
обмежувач глибини ключ
докладна інструкція до ознайомлення з цією моделлю
постачається в кейсі для надежного транспортування та зберігання всіх комплектуючих
гарантійний талон на сервісне обслуговування
Гарантія — 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edon |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 800 об/хв |
| Стан | Новий |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 32 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Конструкція перфоратора | Бочковий |
| Максимальна сила удару | 4 Дж. |
| Режими роботи | Довбання (удар), Свердління, Свердління з ударом |
- Ціна: 3 014 ₴








