
Потужний перфоратор багатофункціональний Edon ED-2803: 900 Вт, SDS-plus, 4900 уд/хв, 850 об/хв VSA
1 921 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 937-65-55
Менеджер з продаж- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості:
Обладнання обмежувачем глибини свердління;
Можна регулювати швидкість обертання;
Має невеликий вес;
Багатофункціональний і повний
Може працювати як.
Характеристики:
Напруга - 220-240 В
Частота мережі - 50 Гц
Можливість - 900 Вт
Швидкість обертання - 850 об/хв, уд./хв.
Хвостовик — SDS-Plus
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edon |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 850 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4900 уд/хв |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 4 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Тип патрона | SDS-plus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 921 ₴







