
Потужний шуруповерт акумуляторний Edon CF-1201 : 12V, 2 Аh, набір біт, 2 аккумулятори, зарядне, кейс
900 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: CF-1201
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Шуруповерт акумуляторний Edon CF-1201
Шуруповерт акумуляторний Edon CF-1201 12V Li-ion - универсальний інструмент, призначений для загвинчування, відгвинчування свердління отворів у різних матеріалах та інших монтажних робіт. Відноситись до професійної серії інструменту. Основне перевага шуруповерта Edon CF-1201 - це його мобільність.
Область застосування шуруповерта Едон CF-1201 дуже широка. В основному його не випускають з рук професійні монтажники та збирачі, шуруповерт замінивши їм викрутку. І для домашнього умільця шуруповерт є першим помічником біля будинку.
Переваги літій-іонних акумуляторів: вони на 40% легші, ніж нікелеві батареї, і при цьому мають таку ж продуктивність; літій-іонні акумулятори практично не мають ефекту саморозрядження і можуть заряджатися на будь-якому етапі розрядки, оскільки в них відсутній так званий (ефект пам'яті); крім цього, у них відсутній ефект зниження потужності під час роботи.
2 (два) Li-ion аккумулятора 12 В, 2 А/рік
Година заряду - 1 година
Механічний двошвидкісний редуктор
Підсвічування зони роботи
Технічні характеристики:
невиголошень
Тип патрона швидкозатискний
Кількість швидкостей роботи 2
Діаметр патрона 10 мм
Кількість оборотів: 1-а швидкість - 0-600 об/хв,2-а швидкість - 0-1350 об/х Максимальний діаметр свердління: дерево 14 мм, метал 8 мм Ємність аккумулятору - 2 А/ч Напруга Крутний момент 23Нм Вес - 0,9 кг Комплектація: Дриль-шурупокрут EDON - 12в Акумулятор Li-ion - 2 шт. Набір насадок (біт) Зарядний пристрій Кейс ХАРАКТЕРИСТИКА
Тип
Особливості
Тип аккумулятора
- 2
- Китай
- Швидкозатискний
- 1 рік
- 0.9 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edon |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Кількість ступенів затяжки | 21 |
| Максимальна кількість обертів | 1350 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 23 H*m |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного пристрою | Звичайне |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 900 ₴







