
Дриль шуруповерт акумуляторний Edon AD-21AP 2 АКБ 21 В 2 Ач Діаметр патрона макс 13 мм
1 791 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: AD-21AP
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Акумуляторний шуруповерт Тип батареї - платформа.Дві li-ion батареї Номінальна напруга 21В. Індикатор заряду. Поній редуктор. Ударний. Пластиковий кейс. Гарантія 2 роки
Опис
Акумуляторний ударний шуруповерт Edon AD-21AP є багатофункціональним інструментом, призначеним для професійних та домашніх завдань. Він забезпечує високу продуктивність завдяки своєму двошвидкісному редуктору, потужному двигуну та можливості роботи як в режимі свердління, так і ударного свердління.
Особливості:
Ударна функція для роботи із твердими матеріалами. роботи.
Швидкозатискний патрон для зручної зміни оснастки.
LED-підсвічування для освітлення робочої зони.
Реверс дозволяє легко перемикати напрямок обертання.
Технічні характеристики:
Напруга аккумулятора: 21 В
Тип акумулятора
Тип акумулятора Ач
Максимальний діаметр патрона: 10 мм
Кількість швидкостей: 2
Максимальне кількість обертів: до 1450 об/хв
Комплектація:
Шурупокрут Edon AD-21AP
2 акумуляторні батареї по 21 В, 2 Ач шкірна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edon |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Кількість ступенів затяжки | 18 |
| Максимальна кількість обертів | 1450 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 30 H*m |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Запобіжна муфта | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
- Ціна: 1 791 ₴




