
Батарея акумуляторна Grosser 6 А/рік
1 485 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 937-65-55
Менеджер з продаж- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторна батарея Grosser 20V 6.0 А·рік — це надійний джерело живлення, що забезпечує стабільну та тривалу роботу акумуляторних інструментів. Зі збільшеною ємністю 6 А/год і напругою 20 В вона підійде для інтенсивного використання без потреби частого підзаряджання. Завдяки універсальній сумісності з інструментами Grosser батарея позбавляє потреби купувати окремі акумулятори для шкірного пристрою. Надійна літій-іонна технологія високу продуктивність і тривалий термін експлуатації.
Особливості- Велика місткість: 6.0 А/рік для тривалої автономної роботи. В.
- Li-Ion технологія: Висока ефективність і легкість.
- Компактність: Удобна для зберігання та транспортування.
| Емність акумулятора. | |
| Напруга | 20 В |
| Потужність | 120 Вт/рік |
| Тип аккумулятора | Li-Ion | З інструментами Grosser
- Акумулятор Grosser 20 V 6.0 А·рік
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Grosser |
| Країна виробник | Польща |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 6 А. г |
| Напруга | 20 В |
| Колір корпусу | Зелений |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 485 ₴


