
Візок підіймача електричного KRAISSMANN T500/1000
4 248 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Візок електричний підйомник KRAISSMANN T500/1000
Електрична каретка (візок) для тельфера KRAISSMANN T500/1000 ― корисний пристрій, застосовується вагою до 1000 кг. Візок керується за допомогою проводового пульта, що робить обов'язковим присутність оператора поблизу робіт, що виконуються.
Каретка для тельфера KRAISSMANN T500/1000дозволяє значно розширити сферу застосування електричного. Завдяки кареткам забезпечується можливість переміщення тельфера в горизонтальній плоскості, що підвищує продуктивність праці та швидкість виконання робіт. ― .
Особливості:
- Доступна ціна
- Простота в експлуатації
- Висока якість комплектуючих
- Обладнано високонадійним двигуном
- Призначена для будь-якого типу електричних тельферів
Технічні характеристики:&n Дані виробника: KRAISSMANN Power Tools Ltd. North Rhine-Westphalia, Dusseldorf, Німеччина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вантажопідйомність | 1000 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність електродвигуна | 200 Вт/год |
| Стан | Новий |
| Тип обладнання | Підйомник |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15 кг |
- Ціна: 4 248 ₴








