
Відбійний молоток електричний Revolt DH 2850
8 100 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 937-65-55
Менеджер з продаж- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Відбійний молоток Revolt DH 2850 виготовлений за шведською технологією з двигуном потужністю 2850 Вт має енергію удару 50 Дж і здійснює 1500 ударів за хвилину.
Відбійний молоток Revolt обладнаний. Забезпечує високу стабільну продуктивність і надійність. підходить для використання у найтвердіших бетонних та кирпичних конструкціях. Компактна та обтічна конструкція дає змогу використовувати його у замкнутих просторах. Ергономічні ручки молотка підвищують комфорт керування інструментом.
- Велика ударна сила
- Міцний корпус
- Поворотне переднє руківля
- Ударостійкий пластиковий кейс
- Потужність: 28 В
- Частота: 50 Гц
- Тип хвостовика: HEX
- Кількість ударів: 1500 уд/хв
- Енергія удару: 50 Дж
- Вес: 19 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Revolt |
| Країна виробник | Швеція |
| Вага | 19 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість ударів | 1500 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 50 Дж. |
| Споживана потужність | 2850 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-HEX |
| Додаткові функції | |
| Система погашення вібрації | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 100 ₴






