
Шліфмашина для стін Revolt DS 180-1300
3 285 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Опис
Параметри:
- Потужність: 1300 Вт
- Кількість обертів: 2700 об/хв
- Діаметр диску: 180 мм
- Можливість LED-підсвітки: ;
Шліфмашина для стін Revolt DS 180-1300 призначена для шліфування великих плоских поверхонь (внутрішні, зовнішні стіни та потолок), а також видалення надлишків шпалер, фарби, старої штукатурки тощо. Оброблені поверхні стають рівними та гладкими, що значно підвищує ефективність та якість ремонтних та будівельних робіт. Пристрій може працювати на декількох швидкостях.
Завдяки спеціальної конструкції шліфмашина може дістати навіть важкодоступні місця, оптимізуючі тим самим якість і результативність шліфування. Інструмент підійде для домашнього використання під час ремонту або будівництва нового будинку.
Шліфмашина Revolt DS 180-1300 виготовлена на основі комплектуючих елементів, має продуману конструкцію. Апарат точно реагує на рухи оператора. Уздовж верхньої кришки платформи встановлено яскраву LED-стрічку у силіконовій оболонці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Revolt |
| Країна виробник | Швеція |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Максимальна кількість обертів | 2700 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | дельта |
| Ширина шліфування | 180 мм |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 3 285 ₴









