
Зварювальний інвертор Edon ECO MINI 307
1 350 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ECO MINI 307
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Характеристики та опис
-
Основні
-
Виробник
-
Країна
220 В
-
Частота струму
50 Гц
-
Максимальний зварювальний струм
307 А
-
-
-
Номінальна споживана потужність
3.5 кВА
-
Максимальний діаметр електрода, який використовується
5 мм
використовується1 мм
-
Тривалість навантаження
Максимальна температура навколишнього середовища
45 град.
-
Мінімальна температура навколишнього середовища>
Ступінь захисту IP
21
-
Коліфіцієнт корисної дії
85
2.5 кг
-
Гарантійний термін
-
Габаритні розміри
-
Ширина
150 мм
-
Довжина
220 мм
350 мм
інвертор EDON ECO MINI-307 - Регулювання струму, А10-307A
- Напруга мережі, B220 В
- Діаметр електрода, мм1,6-4,0 мм
- Вага, кг.2.5 кг.
Опис
Зварювальний інвертор Edon ECO MINI 307— надійний і компактний апарат у міцному та красивому корпусі. Завдяки маленьким розмірам і невеликій вазі його легко можна носити із собою. До комплекту входить спеціальний ремінь до зварювання на плечі, з ним ви зможете варити на даху або у важкодоступних місцях. Зварювальний струм регулюється плавно в діапазоні від 10 до 307 Амперів, з такими показниками можна використовувати електрод діаметром 1.6 до 4.0 мм. Якість зварюваних деталей є високою завдяки стабільній дузі. Працює від мережі 220 В і стійкий до перепадів і стрибків напруги. Повітряне охолодження примусове не дасть сильно нагрітися. Купити зварювальний інверторний апарат Edon ECO MINI 307 за низькою ціною буде актуальним тим, хто має невеликий бюджет. На практиці пристрій показує гарний коефіцієнт продуктивності. Цей тип захисного обладнання має цілий ряд переваг. До таких справедливо можна віднести: Невелика вага та габарити; Висока потужність та продуктивність;
Характеристики
-
- КПД, %:85%
- Напруга холостого ходу (В):60
- Споживана енергія, кВт: 3.5 кВт
- Тривалість увімкнення: 60%
- Частота струму, Гц:50 %±15%
- Функції: Anti Stick, Hot Start, Arc Force
Комплектація:
- Кабель із тримачем електрода;
- Щітка для кріплення до зварювання;
- Інструкція.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edon |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 5 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 300 А |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга живлення | 220 В |
| Напруга холостого ходу | 60 В |
| Номінальна споживана потужність | 3.5 кВА |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Тривалість навантаження | 60 % |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 1 350 ₴


