
Бензогенератор інверторний PROFI-TEC GG2200i, 2,2 кВт
23 085 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 937-65-55
Менеджер з продаж- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Генератори інверторного типу виробляють струм певним способом. Генератор виробляє змінний струм, який за допомогою електронного модуля перетворюється на постійний, а потім знову на змінний струм, частоти. Застосування цього обладнання різноманітне: споживачі, які не допускають перепадів напруги (наприклад, мобільне медичне обладнання, ноутбуки, повітряні компрессори тощо). Його можна використовувати у кемпінгу.
Інверторний бензиновий генератор PROFI-TEC GG2200iзручність у транспортуванні; Комплект поставки:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROFI-TEC |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Інверторний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна сила струму | 7.8 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 2.2 кВт |
| Максимальна потужність | 2.7 кВт |
| Режим роботи | Аварійний |
| Час безперервної роботи | 4 годин |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 80 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Споживання палива | 0.5 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 480 мм |
| Висота | 460 мм |
| Ширина | 298 мм |
| Вага | 19.5 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 94 дБ |
| Захисний кожух | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 085 ₴








