
БЕНЗОКОСИ (БЕНЗОТРИМЕР) КАРПАТІ БГ 4200
2 610 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 937-65-55
Менеджер з продаж- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бензокоса КАРПАТІ БГ 4200 - інструмент для заготівлі сіна, скошування бур'яну, а в разі встановлення спеціального ножа можна зрізати навіть чагарники.
Характеристика:Робочий об'єм: 43 куб.см
- Бензокоса КАРПАТІ БГ 4200
- Ніж трилопатий
- Косильна головка
- Набір ключів
- Ремінь наплічний
- Бачок для приготування паливної суміші
- Картонна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Карпати |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Кількість обертів холостого ходу | 3200 об/хв |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Потужність двигуна | 1.77 к. с. |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Мотокоса |
| Тип штанги | Пряма |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ширина скошування ліски | 400 мм |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Діаметр штанги | 26 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 43 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 0.9 л |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Додаткові характеристики | |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Складна ручка | Так |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 610 ₴






