
Перфоратор прямий Wintech WHD-1100 (з індикатором зношування щіток)
2 835 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 937-65-55
Менеджер з продаж- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прямий електричний перфоратор Wintech WHD-1100 це незамінний помічник як для любителів, так і для професіоналів у будівництві та ремонті. Призначень для робіт, що припускає свердління, свердління з ударом або чисте довбання.
Мощний двигун 1100 Вт здатний розвивати силу удару 3 Дж. Швидкість обертання на холостому ходу складає 1100 об/хв або 5200 уд/хв. Це дозволить використовувати інструмент як при малих, так і складних роботах.
Можливість, компактність і багатофункціональність роблять цю модель комфортною у використанні навіть при складних і тривалих роботах.
Патрон типу SDS-Plus дасть швидку і легку зміну піку або зубила.
До комплекту поставки рукоятка для підтримки інструменту іншою рукою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wintec |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина мережевого кабелю | 2 м |
| Живлення | Мережа 220В |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Максимальна кількість обертів | 1100 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 5200 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 3 Дж. |
| Режими роботи | Свердління, Довбання (удар), Свердління з ударом |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Додаткові функції | |
| Запобіжна муфта | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 40 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 835 ₴



