
Зварювальний інверторний напівавтомат EDON SmartMIG-290
6 840 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Зварювальний інверторний напівавтомат Edon SMARTMIG 290 Розроблений він фахівцями компанії Edon і випущений у виробництво 2020р. Його потужності та функцій вистачить для домашніх зварювальних робіт, обробки металу в ремонтній майстерні, гаражі, на невеликому виробництві. Якість з'єднувальних швів у нього висока під час проведення та напівавтоматичної зварки в режимі MIG, зварювальний дріт і під час ручного режиму зварювання — ММА, покритим штучним електродом.
Показники зварювальної потужності у виробу невисокі — 5,4% і це дає можливість йому працювати під час під'єднання до звичайної однофазової побутової мережі, з напругою 220 В і частотою струму — 50 Гц, запобігаючи просідання мережі. На лицьовій панелі агрегату розташовані перемикачі його режимів — із застосуванням газу — СО2, СО + Аргон, без газу та режиму — ММА. Це дає змогу оператору самому вибрати найший тип режиму для проведення зварювання за допомогою електрода або проволоки залежно від типу металу та його толщини. Тут же розташовані регулятори напруги, вихідного струму та швидкості подання проволоки. Зміна полярності в нього швидка (для роботи в середовищі захисного газу та без нього). Ціна на пристрій невисока. Якість збирання та комплектуючих висока. Офіційна гарантія — тридцять шість місяців.
Особливості:
- Функцію «aнтизaліпanie», що захищає від утворення енергії;
- Сістему гарячого статту за рахунок упощі>
- Удобну панель успpавлінію;
- Посилення маточині для коліна;
- Поможнeгу регулювaння cвaрочного струму; характеристики
- Напруга мережі живлення, В 220 +/- 10%
- Частота мережі живлення, Гц 50
- Номінальний зварювальний струм, А 200
- Діапазон регулювання робочої напруги, В 10-2 20
- зварювальний струм, А 290
- Діаметр проводу (електроду) 0,6-1,0
- Діаметр електрода за ММА 1,6-4,0
- Швидкість подавання проволоки, м/хв1,5-16 1
- Максимальна споживана потужність, кВт 5,2
- ККД, %85
- Наявність режиму ММА є
- Номінальний режим роботи (ПВ) за циклом 10 хв, %60
- Габаритні розміри, мм 530х190
- Гарантія, міс 36
Комплектація:
- Кабельні дроти із затискачем маси (1,8 м);
- Зварювальний рукав (2,8 м); м);
- Труба подання газу (3 м);
- Захисний щиток;
- Щітка-молоток;
- Гарантійний талон (36 міс);
- Інструкція.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edon |
| Вага | 8.8 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Завантаження дроту | Бічна |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 45 град. |
| Максимальний діаметр дроту | 1 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 290 А |
| Механізм подачі дроту | Пластик |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Мінімальний діаметр дроту | 0.6 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 4.4 кВт |
| Номінальний зварювальний струм | 160 А |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Тип підключення рукава | Вбудований |
| Тривалість навантаження | 60 % |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 250 мм |
- Ціна: 6 840 ₴









