
БЕНЗОПИЛ GOOD LUCK SUPER GCS 4022 (ШИНА 405 ММ)
3 558 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 0404009
+380 (67) 937-65-55
Менеджер з продаж- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості:
- Зручна і легка в керуванні
- Надійний та потужний двигун
- Поний повітряний фільтр
- Паливо та масло змішуються і заливаються разом
об'єм: 40 куб. см Комплектація:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GOODLUCK |
| Вага | 5.75 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина пропилу, (мм) | 380 |
| Довжина шини | 405 мм |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Кількість обертів | 3000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 250 мл |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Ємність паливного бака | 500 мл |
| Витрата палива | 1 л/год |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм двигуна | 40 куб. см |
| Потужність двигуна | 2.2 к. с. |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Комплектація | |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 558 ₴






