
ГРАВЕР (ШЛІФУВАЛЬНО-ГРАВІРУВАЛЬНИЙ ІНСТРУМЕНТ) KRAISSMANN 180 SGW 12V/236 (У КОМПЛЕКТІ 2 ГРАВЕРА)
2 655 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 937-65-55
Менеджер з продаж- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Багатофункціональний набір з двома граверами (додатковий міні-гравер 12 В), гнучки шт.) для широкого спектру робіт. Гравер Kraissmann дозволити виконати свердління, шліфування, гравіювання, фрезерування та полірування у дереві та м'якому металі. Основний гра0 Вт, оснащень регулятором швидкості обертання шпинделя, що дозволяє вибрати потрібний режим для шкірного конкретного завдання. Міні-гравер має швидкість обертів 12 000 об/хв і для тривалих шліфувальних робіт, а його невеликі розміри дозволяють виконати роботу, що вимагає особливої точності. Все це поставляється в зручному розкладному пластиковому кейсі.
Особливості:
- Додатковий міні гравер 12 В
- Регулювання швидкості
- Висока продуктивність
- Можливість роботи у важкодоступних місцях
- Великий набір насадок
- Гнучкий вал у комплекті
Характеристика:
- Напруга/частота: 230 В/50 Гц
- Потужність: 180 Вт 000-32 000 об/хв
- Акумуляторний міні гравер: 12 000 об/хв
Комплектація:
- Гравер Kraissmann 180 SGW гравер 12 В
- Набір насадок – 236 шт.
- Гнучкий вал
- Телескопічний штатив
- Струбцина
- Кисть
- Пластиковий кейс
- Інструкція з експлуатації
- Картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 4.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 32000 об/хв |
| Споживана потужність | 180 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 655 ₴


