
Інверторний зварювальний апарат напівавтомат EDON ECO MIG 257
3 142 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 937-65-55
Менеджер з продаж- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зварювальний напівавтомат Edon ECO MIG-257 помічник для побутового виконання зварювальних робіт. Здатний виконувати зварювання в режимах напівавтомату (MIG) та ручного дугового зварювання електродом на постійному струмі (режим ММА). Основною стю від ічних зварювальних апаратів є наявність окремих регулювань за вихідним струмом та напругою, швидкості подавання проволоки. Невелика споживана потужність напівавтомату Edon ECO MIG-257 дає змогу під'єднувати його до будь-яких мереж із напругою 220 Вольтів навіть у власному гаражі, будинку або на дачі. Значення вихідного струму регулюються в межах від 20 до 27 А, напруга в режимі MIG до 22,5 V. швидкості подачі зварювального матеріалу;
- Кабелями з тримачами електрода та затискачем маса завдовжки 1,8 і 1,3 метра
- Зварювальним рукавом завдовжки 2,5 метра
- Додатковим набором сопел і перехідників для різних типів щіткою
- Інструкція та гарантійний талон на 24 місяці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edon |
| Ємність котушки для зварювального дроту | 1 кг |
| Вага | 5.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Завантаження дроту | Бічна |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 45 град. |
| Максимальна швидкість подачі дроту | 10 м/хв |
| Максимальне відхилення напруги | 15 % |
| Максимальний діаметр дроту | 1 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 257 А |
| Механізм подачі дроту | Пластик |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Мінімальна швидкість подачі дроту | 2 м/хв |
| Мінімальний діаметр дроту | 0.8 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 3.8 кВт |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Тип підключення рукава | Євро роз'єм |
| Тривалість навантаження | 85 % |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 370 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 142 ₴









