
Зварювальний інвертор EDON MMA-315PFC (220/380 В)
7 736 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MMA-315PFC
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Edon MMA-315PFC — це зварювальний інвертор, призначений для зварювання на постійному струмі та може бути під'єднаний до мережі напругою 220 або 380 вольтів. Цей апарат належить до професійного класу та здатний витримувати високі навантаження під час роботи на максимальному струмі. Рекомендується для використання в промисловості, ремонтних та будівельних бригадах, а також у приватному та фермерському господарстві.
Однією з його основних переваг є можливість під'єднання до звичайних мереж напругою 220 В або до трифазної мережі на 380V, водночас максимальна споживана потужність не перевищує 16,5 кВт. Аппарат оснащений автоматичним вимикачем для захисту від короткого замикання та перевантаження мережі, який може пропускати струм до 63 А. Допустимий діаметр використовуваних електродів для постійного току становить від 1,6 до 5,0 мм.
регулюванням вихідного струму, що дає змогу зварюванню якісно настроювати зварювання для різних металів. Покупці високо оцінюють його роботу за зниженої напруги до 120 В.
Комплектація зварювального інвертора Edon MMA-315PFC містить дроти із затискачем маси та тримачем електрода (1,8 і 2,8 метра), маску зварника, щітку-молоток,.
Технічні характеристики EDON MMA-315PFC:
- Напруга, В 220/380
- Частота струму, Гц 50
- Мінімальний зварювальний струм А 20
- Максимальний зварювальний струм 315
- Діаметр електрода, мм 1,6 - 5,0
- Максимальна споживана потужність, кВт 16,5
- Напруга холостого ходу, 70
- Тривалість увімкнення (ПВ) на максимальному струмі, % 60
- КПД, % 85
- Клас ізоляції F
- Клас захисту IP21S
- Цифровий дисплей Є
- Наявність транспортувального кейсу Ні
- Габаритні розміри, див 49*29*45
- Вага, кг 11
- Гарантія, міс 36
Комплектація EDON MMA-315PFC:
- Зварювальний інвертор
- кабель із тримачем електрода,
- кабель для затискання маси,
- маска-щиток,
- коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edon |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 45 град. |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 6 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 315 А |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга живлення | 220 В, 380 В |
| Напруга холостого ходу | 70 В |
| Номінальна споживана потужність | 11.5 кВА |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Тривалість навантаження | 65 % |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 290 мм |
- Ціна: 7 736 ₴









