
Зварювальний інвертор EDON ММА-250PFC ( 220-380)
5 040 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Зварювальний інвертор Edon MMA-250PFC — унікальний зварювальний апарат, який здатний працювати під час під'єднання до мережі живлення 220 або 380 вольтів. Крім того, як заявляє виробник, цим інвертором можна зварювати за зниженого (до 110 В) або підвищеного (до 560 В) напруги живлення. Споживана потужність (не більше ніж 7,8 кВт) на максимальному струмі дає змогу під'єднувати його в звичайну побутову розетку або альтернативний джерело живлення відповідної потужності, не турбуючись про "просідання" та стрибки напруги в мережі в процесі зварювання. Допустимий електрод у разі однофазного під'єднання не перевищує 4.0 мм, за трифазного відповідно 5,0 мм. Там само є електронний дисплей, датчики-сигналізатори типу під'єднання (220 В або 380 В) та індикатор перегрівання інвертора, роз'єми для під'єднання силових кабелів маси та тримача електрода. Відгуки наших покупців свідчать про те, що апарат дуже добре поводиться в роботі з тонкими металами під час зварювання на низьких струмах. Зварювальний апарат Edon MMA-250PFC рекомендується для використання на різних виробництвах, в комунальному господарстві, під час ремонту автомобілів і сільгосптехніки, в будові та в сфері побутового використання. дуги.
Характеристики:
- Напруга живлення, В 220 ±15% 25
- Максимальний зварювальний струм, А 250&lbsp;
- Мінімальний зварювальний струм, А 20
- Напруга холостого ходу, В 67
- Споживана потужність, кВт ; дії, % 100
- Клас захисту, IP/золяції IP21С/Ф&
- Максимальний діаметр електрода, мм 5 мм
- Періодичність імпульсів (Гц) 50/60
- 365x183x300
- Вага, кг 5
Комплектація:
- кабель із тримачем електрода,
- кабель>
- щітка-молоток,
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edon |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 45 град. |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 5 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 250 А |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга живлення | 220 В, 380 В |
| Напруга холостого ходу | 70 В |
| Номінальна споживана потужність | 7.8 кВА |
| Номінальний зварювальний струм | 200 А |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Тривалість навантаження | 60 % |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 180 мм |
- Ціна: 5 040 ₴






