
Зварювальний інвертор Edon PRO MMA-315 + TIG
5 175 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: MMA-315
+380 (67) 937-65-55
Менеджер з продаж- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зварювальний інвертор Edon Pro MMA-315 у кейсі був представлений компанією Edon як альтернатива TB-315A. Нова модель є такою ж потужною, як і попередня, але має ергономічний дизайн і постачається в кейсі. При тенденції ринку вдешувати продукцію, роблячи інвертори «легшими», що означає послаблювати їх технічну базу, цей прилад має вагу майже 7 кг. На тлі конкурентів Edon PRO MMA-315 можна назвати професійним.
Особливості моделі:
- Два режими роботи: MMA+TIG. Крім звичайних плавних електродів, можна використовувати вольфрамові. Додатковий перемикач режимів встановлений на лицьовій панелі та дає змогу приєднати вентильну горілку (до комплектації не входити). Це робить спектр робочих металів досить широким. Тому, щоб виключити підгоряння роз'єму, встановлений цей компонент. додатковий регулятор, що змінює індуктивність. Зменшує розбризкування і спрощує розпалювання електрода.
Характеристики
- Клас апаратуПрофесійний
- Напруга мережі, В220
- Частота струму в мережі, Гц5 кВт11,7
- Робочий цикл, %60
- КПД, %85
- Мінімальний зварювальний струм, А20
- Максимальний зварювальний струм, А315
- Клас ізоляціїF
- Розміри мм320х228х190
- Діаметр електрода, мм1,6-5,0
- Напруга хол. ходу, В74
- Електронне таблоє
- Клас захисту IP21S
- Наявність транспортувального кейсає
- Вага, кг8.6
- Гарантія, міс36
Комплектація: тримачем електрода
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edon |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 45 град. |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 5 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 315 А |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга живлення | 220 В |
| Напруга холостого ходу | 75 В |
| Номінальна споживана потужність | 16 кВА |
| Номінальний зварювальний струм | 220 А |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Тривалість навантаження | 60 % |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 228 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 175 ₴






