
Зварювальний інвертор EDON PRO MMA-265 (металевий кейс)
4 802 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: MMA-265
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Зварювальний інвертор Edon MMA 265 Pro - застосовується для проведення зварювальних робіт і з ним проводять ручне електродугове зварювання, наплавлення чорних та кольорових металів. Невеликий розмір і легкий вес, дозволяє працювати з інвертором на вулиці, в маленькому поміщенні і на висоті. Управління у нього сучасне, мікропроцесорне і всі встановлені параметри зварювання підтримуються автоматично. Навіть при зниженій напрузі в мережі і перепадах напруги на плюс і мінус десять відсотків, агрегат показує хорошу роботу і дозволяє створювати з ним міцні і акуратні зварювальні шви. Edon PRO MMA-265:
зварювальний інвертор Edon PRO MMA-265
кабель з тримачем електрода,
кабель для затиску маси,
щітка-молоток,
Інструкція з експлуатації
Edon PRO MMA-265:
Напруга, В: 220
Частота струму, Гц: 50
Мінімальний зварювальний струм, А: 20
Максимальний зварювальний струм, А: 265
Ді
Максимальна споживана потужність, кВт: 7,3
Напруга холостого ходу, В: 62
Тривалість включення (ПВ) на максимальному струмі,%: 60
ККД,%: 85
Клас ізоляції: H
Цифровий дисплей: Є
Наявність кейсу: Є
Маса зварювального апарату, кг: 7,0
Габаритні розміри, см: 38,5x17x33
Гарантія, міс: 36
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edon |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 45 град. |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 5 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 265 А |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга живлення | 220 В |
| Напруга холостого ходу | 62 В |
| Номінальна споживана потужність | 7.3 кВА |
| Номінальний зварювальний струм | 200 А |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Тривалість навантаження | 60 % |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 170 мм |
- Ціна: 4 802 ₴





