
Зварювальний інвертор EDON PRO MMA-300
3 915 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MMA-300
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Зварювальний інвертор EDON PRO MMA 300 належить до високопрофесійного класу зварювального обладнання. Адже він розрахований на те, щоб працювати в найважчих зовнішніх умовах, а водночас показувати просто неймовірні результати потужності та стабільну роботу навіть у разі проблем із напругою. Його багатофункціональність забезпечує роботу в таких напрямках, як різання металом, наплічення металу один на одного, а також максимально міцний і рівний зварювальний шов, готовий забезпечити максимальну тривалість терміну експлуатації будь-якої металевої конструкції. Цей апарат можна застосовувати у побутових потребах, а також на виробництві, де необхідно виконати професійні зварювальні шви та домогтися максимального зчеплення металу. Під час будівництва будівель, а також для ремонту покісної альтанки можна використовувати цей зварювальний інвертор. вхідної напруги.
Характеристики: 1,6-5 мм Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edon |
| Вага | 8 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 45 град. |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 5 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 300 А |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга живлення | 220 В |
| Напруга холостого ходу | 65 В |
| Номінальна споживана потужність | 6.5 кВА |
| Номінальний зварювальний струм | 200 А |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Тривалість навантаження | 65 % |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 375 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 170 мм |
- Ціна: 3 915 ₴




