
Інверторний зварювальний апарат EDON MMA-250
2 659 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: MMA-250
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Серія зварювальних інверторів EDON MMA це функціональні малогабаритні пристрої, які відмінно підходять для виконання різноманітних побутових та виробничих завдань зі зварювання чорних металів. Дана серія інверторів може також використовуватися на СТО, будівельних майданчиках, в гаражі та в інших сферах. За рахунок своєї компактності та невеликої ваги, апарати дуже зручні в експлуатації і в той же час демонструють високу продуктивність.
EDON MMA-250 — універсальний зварювальний апарат інверторного типу, працює від звичайної побутової мережі 220 В. Зварювання з використанням розглянутого пристрою здійснюється за допомогою електродів постійного або змінного струму діаметром від 1,6 до 4 мм. Діапазон регулювання струму є в межах 20-250. Перелік інноваційних рішень моделі містить функції Hot Start, Arc Force та Anti-Stick, а також спеціальні системи захисту від перевантажень та короткого замикання. За конструктивними особливостями EDON MMA-250, тут варто підмітити невеликі значення за вагою та габаритами, наявність наплічного ремня, що дуже зручно для перенесення з місця на місце, інтуїтивно зрозуміле розташування органів керування.
Характеристики:
- Напруга мережі електроживлення — 220 ± 10%
- Частота струму в мережі — 50/60 Гц
- Номінальний споживання струму — 36 А
- Максимальне споживання, кВт — 5,8
- Діаметр електрода: мм 2.0 — 4.0
- Напруга холостої ходи — 65 В
- Номінальна вихідна напруга на зварювальній, дузі — 28 В
- Діапазон регулювання струму ММА — 20-250 А
- Тривалість навантаження (ПОНЕДІЛОК) до 10 хв. зварювальному циклі — 60%
- КПД — 85%
- Клас захисту: — IP21
- Маса — 4,9 кг
- Габаритні розміри — 290х130х200 мм
Комплектація
- Зварювальний інвертор
- Кумедний щиток
- Щітка
- Кабель маси (1.8 м)
- Три.
- Інструкція
- Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edon |
| Вага | 4.9 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 45 град. |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 4 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 250 А |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 2 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга живлення | 220 В |
| Напруга холостого ходу | 65 В |
| Номінальна споживана потужність | 58 кВА |
| Номінальний зварювальний струм | 200 А |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Тривалість навантаження | 60 % |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 2 659 ₴





