
Зварювальний інверторний апарат EDON TB-300P
1 575 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: TB-300P
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Зварювальний інвертор Edon TB-300P — високопотужний і дуже продуктивний агрегат, який можна використовувати для зварювання, різання та наплавлення металевих листів, виробів та конструкцій із металу.
Він може застосовуватися для робіт із металами — на дачі, в заміському будинку, гаражі, на будівельному майданчику, станції технічного обслуговування, на невеликому підприємстві та в авторемонтній майстерні. На передній панелі інвертора розташовані регулювання "форсування дуги" та величини сили струму, що відбувається в діапазоні від 20 до 300 А. Діаметр використовуваних для роботи з ними зварювальних електродів 1,6-4,0 мм. невелика та НЕ 3,5 кВт.
Агрегат невибагливий у роботі та обслуговуванні, недорогий за вартістю та показує роботи та зварювальних швів. Опанувати роботу з ним нескладно Працювати з агрегатом можна в приміщенні та на вулиці, на висоті.
До комплекту входити: сам апарат і комплектуючі до нього: кабель маси — 1,5 м, кабель тримача електрода — 1,8 м, щиток, щітка молоточок, інструкція з експлуатації, гарантійний талон.
Клас інвертора побутової, але водночас показники потужності досить високі, щоб він зміг витримати на виробництві.
Система охолодження у виробі — повітряно-примусова. Є захист від робочих перевантажень, перегрівання. Підживлюється інвертор від побутової однофазової мережі на 220 В і частотою — 50 Гц.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edon |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 45 град. |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 5 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 300 А |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.5 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга живлення | 220 В |
| Напруга холостого ходу | 62 В |
| Номінальна споживана потужність | 3.2 кВА |
| Номінальний зварювальний струм | 160 А |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Тривалість навантаження | 65 % |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 175 мм |
- Ціна: 1 575 ₴








