
Зварювальний інвертор EDON TB-250C NEW з дисплеєм.
1 463 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: TB-250C NEW
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Зварювальний інвертор Edon TB-250C (NEW) — це недорогий зварювальний апарат для домашнього використання. Представлена модель вирізняється надійністю та довговічністю. Вона є частиною лінійки побутових апаратів Edon, орієнтованих на домашнє використання. Сьогодні зварювальні інвертори стали доступними кожному, представлений великий вибір за розумними цінами. Ця модель стане доповненням до Вашого інструментарію. З нею можна виконувати роботи в гаражі, на ділянці.
Особливості
- Модель обладнана цифровим дисплеєм, який дасть змогу точно настроїти зварювальний струм в діапазоні 20-250 А.
- Представлений апарат .
- Є захист від термічного перевантаження із системою аварійного вимкнення.
- Надійне охолодження забезпечує стабільну роботу апарату.
- Є форсаж дуги, а також гарячий старт та антизалипання.
- Зварювальний апарат компактний, легкий, дуже мобільний.
- зварювальний кабель із робочим затискачем
- шланг
- інструкція
- гарантійний талон
Напруга, В: 220
Частота струму, Гц: 50
Мінімальний зварювальний струм, А 20
Максимальний зварювальний струм, А: 250
Діаметр електрода, мм: 1,6 - 4,0
Максимальна споживана потужність, ходу, В 65
Тривалість увімкнення (ПВ) на максимальному струмі, %: 60
КПД, %: 85
Клас ізоляції:F
Клас захисту: IP21S
Електронне табло Є
Наявність транспортувального кейсу: Немає,
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edon |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальний зварювальний струм | 200 А |
| Максимальний зварювальний струм | 250 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга холостого ходу | 65 В |
| Номінальна споживана потужність | 4.6 кВА |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 5 мм |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.5 мм |
| Тривалість навантаження | 65 % |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 45 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Вага | 2.3 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Висота | 235 мм |
- Ціна: 1 463 ₴







