
Зварювальний інвертор EDON ECO MINI 300
1 692 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Зварювальний інвертор EDON ECO MINI
Випрямляч зварювальний EDON ECO MINI призначений для ручного дугового зварювання, різання та наплавлення чорних і кольорових металів на постійному струмі штучними покритими електродами змінного (AC) або постійного (DC) струму (режим MMA-DC), а також для аргонодугових сварок металів (крім алюмінію та його сплавів), у середовищі аргону (режим TIG-DC). У цьому режимі необхідно використовувати пальник з контактним підпалом дуги. Завдяки використанню в констукції апарату передових, потужніших силових транзисторів IGBT апарат має меншу вагу та габарити при більшій потужності та тривалості навантаження.
Напруга мережі живлення, В 1x220
Частота мережі живлення, Гц 50
Номінальний зварювальний струм, А (ПВ, %) 280 (80)
Напруга холостого ходу, не більше 62
Межі регулювання зварювального струму, А 20-280
Регулювання зварювального струму плавне
Діаметр електрода. мм 2,0-5,0
Споживання, кВт 5,5
Габаритні розміри — 350х150х220 мм
Маса, кг 5.2
Апарат комплектується електродотримачем та клемою маси разом зі зварювальними кабелями по 2м, щиток зварювальний та молоток зварювальника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edon |
| Вага | 5.2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 45 град. |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 5 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 300 А |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 2 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга живлення | 220 В |
| Напруга холостого ходу | 62 В |
| Номінальна споживана потужність | 5.5 кВА |
| Номінальний зварювальний струм | 200 А |
| Тривалість навантаження | 60 % |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 1 692 ₴



