
ЖЗварювальний інвертор EDON ECO MINI 250
1 395 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Опис та характеристики зварювального інвертораECO MINI 250
Інверторне зварювання.Ток зварювання 20-250 Ам. Легкий підпал зварювальної дуги. Електрод 1.6-5.0. Автоматичний захист від перегрівання. Гарантія 3 роки.
Опис
Зварювальний інвертор Edon ECO MINI 250 — надійний і компактний апарат у міцному та красивому корпусі. Завдяки маленьким розмірам і невеликій вазі його легко можна носити із собою. До комплекту входить спеціальний ремінь до зварювання на плечі, з ним ви зможете варити на даху або у важкодоступних місцях. Зварювальний струм регулюється плавно в діапазоні від 10 до 250 Амперів, з такими показниками можна використовувати електрод діаметром 1.6 до 4.0 мм. Якість зварюваних деталей є високою завдяки стабільній дузі. Працює від мережі 220 В і стійкий до перепадів і стрибків напруги. Повітряне охолодження примусове не дасть сильно нагрітися. Купити зварювальний інверторний апарат Edon ECO MINI 250 за низькою ціною буде актуальним тим, хто має невеликий бюджет. На практиці пристрій показує гарний коефіцієнт продуктивності. Цей тип обладнання має цілу низку переваг. До таких справедливо можна віднести: Невелика вага та габарити; Висока потужність та продуктивність;
Характеристики
- Регулювання струму, А10-250А
- Напруга мережі, B220 В
- Діаметр електрода, мм1,6-4,0 мм
- Вага, кг.2.5 кг.
- КПД, %:85%
- Напруга холостого ходу (В):60
- Споживана енергія, кВт: 3.5 кВт
- Тривалість вмикання: 60%
- Частота струму, Гц:50 %±15%
- Функції: Anti Stick, Hot Start, Arc Force
Комплектація:
- Кабель із тримачем електрода;
- Щітка для кріплення до зварювання;
- Інструкція.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edon |
| Вага | 5.3 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 45 град. |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 5 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 250 А |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 10 А |
| Напруга живлення | 220 В |
| Напруга холостого ходу | 60 В |
| Номінальна споживана потужність | 3 кВА |
| Номінальний зварювальний струм | 140 А |
| Тривалість навантаження | 60 % |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 1 395 ₴





