
Зварювання п/а Spektr 380 інверторний 3 в 1 з двома електронними табло
7 380 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 937-65-55
Менеджер з продаж- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інверторний зварювальний напівавтомат Spektr ІСА MIG/MMA-380
Інверторний зварювальний напівавтомат Spektr MIG/MMA-380
з металу. Незважаючи на невеликі розміри, апарат характеризується відмінними зварювальними якостями, простим запалюванням і стабільністю роботи зварювальної дуги.
Інверторний зварювальний напівавтомат напругою 220 В. Плавне регулювання зварювального струму здійснюється в діапазоні від 20 до 380 А дозволяє використовувати електроди діаметром 1,6-4 мм, Зварювальний інвертор має захист від перегріву всередині пристрою. Інверторний зварювальний напівавтомат Spektr MIG/MMA-380 має низький рівень шуму. Прилад поставляється зі всіма необхідними кабелями, тобто купуючи його, Ви зможете моментально приступити до роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Спектр |
| Вага | 5.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 4 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 380 А |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга живлення | 220 В |
| Напруга холостого ходу | 27 В |
| Номінальна споживана потужність | 6 кВА |
| Частота струму | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 380 ₴




