
Зварювальний інвертор Беларусмаш БСА MMA-350 N
1 890 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 937-65-55
Менеджер з продаж- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нова модель від виробника Беларусмаш зі збільшеною потужністю та поною якістю внутрішніх компонентів. Дана модель 2018 року, прийшла на зміну популярної Білорусь БСА MMA-310 є гідною заміною. Особливості: Особливості: < короткочасне підвищення струму);
Комплектація:
- зварювальний інвертор Білорусмаш БСА MMA-350
- кабелю на масу + елетроутримувач
- щіткамоло
- коробок, для зручного та безпечного транспортування
- інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Беларусмаш |
| Країна виробник | Білорусь |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 4 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 350 А |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 10 А |
| Напруга живлення | 220 В |
| Напруга холостого ходу | 65 В |
| Номінальна споживана потужність | 7 кВА |
| Тривалість навантаження | 60 % |
| Частота струму | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 890 ₴





