
Зварювання інверторне Weld MMA-370 у кейсі
1 845 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 937-65-55
Менеджер з продаж- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інверторне зварювання Weld MMA-370 у кейсі.
Використовується для ручного електродугового зварювання, різання та наплавлення постійним струмом (режим MMA) електродами змінного або постійного струму діаметром 1,6-4. Зварювальний апарат Weld MMA-370 має плавне регулювання зварювального струму в діапазоні 10-370 Ампер. Зварювання запитується від побутової мережі 220В 50 Гц.
Інверторний зварювальний апарат Weld MMA-370 підвищує частоту мережі з 50/60 Гц до понад 100 кГц, знижує напругу і генерує потужний постійний струм для зварювання методом широкоімпульсного модуля. Завдяки малій кількості бризок і функції захисту від залипання електрода Ви можете сміливо використовувати зварювальний апарат не тільки в приватному будинку, на будівництві та виробництві, але і в квартирі. Для забезпечення стабільного температурного режиму зварювальний інвертор Weld MMA-370 має вбудований вентилятор для охолодження та масивні радіатори, на яких встановлені силові транзистори. У разі перевищення температури всередині корпусу критичного значення спрацьовує автоматичний захист, що вимикає подачу напруги на електрод. Функція стабілізації дуги під час зварювання.
Захист від прилипання електрода.
Однофазне підключення.
Зварювання постійним струмом.
Захист від перегріву.
Примусове повітряне охолодження.
Плавне регулювання зварювального струму. функція захисту від перевантаження струмом.
Характеристики Weld MMA-370:
Робоча напруга 220В.
Частота току 50Гц.
Діапазон зварювального струму 10-370А. Напруга без навантаження 62В.
Клас ізоляції h (нагрів до 180 °C).
Ефективність (КПД) 80%.
Діаметр зварювального електрода 1,6-4,0 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Welder |
| Вага | 2.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 4 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 370 А |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 10 А |
| Напруга живлення | 220 В |
| Напруга холостого ходу | 62 В |
| Номінальна споживана потужність | 7 кВА |
| Тривалість навантаження | 60 % |
| Частота струму | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 845 ₴







