
Зварювальний інверторний апарат Мінськ MCA MMA-360N, гарячий старт, форсаж дуги, функція антизалипання,валізу
1 800 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Зварювальний апарат інверторного типу Мінськ ММА-360N оновлена версія і якісний апарат роду побутових та не великих виробничих завдань із зварюванню металу. Спектр його використання великий – використовується на будівельних майданчиках, на станціях технічного обслуговування автомашин, на дачі, і гаражі і т.д. 4,0 мм.
Зварювальний інвертор оснащень плавними регулюваннями такими як: форсаж дуги, включення та сили точка що значно обігшує робочий процес. Також має пластиковий кейс для компактного зберігання апарату. Робочий діапазон зварювального струму становить від 10 до 360 А. Мала вага і низьке споживання електроенергії дозволяє використовувати дану зварювання навіть у квартирі не побоюючись перевантажувати електромережу.
Інвертор Мінськ частині розташована транспортувальна ручка дозволяє зручно переносити інструмент по об'єкту. електромережі; Комплектація: зварювання, кабель маси, тримач електрода, маска-щиток, очисний мол. параметри зварювального апарату інверторного типу Мінськ ММА-370N:
- Напруга мережі — 220 В;
- Частота — 50 Гц;
- Діапазон зварювального струму — 10-360 А;
- Споживана потужність — 5.6 кВт;
- Робочий цикл — 60%;
- КПД — 85 %;
- Холостій хід — 65;
- Робочі електроди — 1,6 — 4,0 мм;
- Вага — 2.8кг;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Minsk |
| Країна виробник | Білорусь |
| Вага | 2.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 4 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 360 А |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 10 А |
| Напруга живлення | 220 В |
| Напруга холостого ходу | 65 В |
| Номінальна споживана потужність | 5.6 кВА |
| Тривалість навантаження | 85 % |
| Частота струму | 50 Гц |
- Ціна: 1 800 ₴



