
Компрессор 50 л, 1500 Вт, 220 В, 8 атм, 206 л/хв. INTERTOOL
6 345 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Повітряний поршневий компрессор INTERTOOL PT-0003 дозволяє отримати стиснутий повітря для різних потреб майстра в побуті або в майстерні. Застосовується для накачування, продування, фарбування та інших робіт з застосуванням пневматичного інструменту. Продуктивність компрессора складає 206 л/хв.
На ресивері встановлено блок автоматики (пресостат), запобіжний та зворотний клапан, редуктор (регулятор тиску), манометр та для контролю тиску у ресивері та на виході з компрессора, швидкоз
Надійну роботу компрессора система захисту від перепадів напруги мережі, короткого замикання та перегріву електродвигуна.
У нижній частині ресивера встановлено клапан для зливу конденсату, який з'являється в процесі роботи. Не забувайте зливати конденсат з ресивера, в протилежному випадку це може призвести до корозії та попадання великої кількості вологи, домішок мастила в стиснутий повітря. Зручна широка ручка та стійкі колеса дозволяють легко транспортувати та встановлювати компрессор у будь-якому місці. Зручна широка ручка та стійкі колеса дозволяють легко транспортувати та встановлювати компрессор в будь-якому місці.
Компресори №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія у 2021 році.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Тип поршневого компресора за розташуванням циліндрів | Вертикальний |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Продуктивність | 0.17 куб. м/хв |
| Максимальний тиск | 0.81 МПа |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 30 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Вага | 30.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання тиску | Так |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Повітряний фільтр | Так |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Система охолодження циліндрів | Повітряна |
- Ціна: 6 345 ₴








