
Кутова шліфувальна машина DWT WS24-230 D
5 000 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 169715
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Кутова шліфмашина DWT WS24-230 D & це наджойний і дуже комфортний інструмент, який обладнується D— іконною ручкою, що скорочує пульсацію і дає можливість зберігати механізм однією рукою. Цей механізм використовують наявність зачищення, різання або шліфування тонких плоскостей.Болгарка DWT WS24-230D містити чималу потужність мотора — 2400 Вт, постачається в наборі з додатковою ручкою, запобіжним кожухом, флансовим джерелом, ріжковим джерелом. Головною стю цієї модифікації вважаються маса 5,3 кг, міць, наявність неповторної ергономічної ручки. Конструкторами наявність дослідження цієї модифікації, завоювала ефективність цієї модифікації, кількість витків у небажаному процесі досягає аж до 6000 на момент, а діаметр регульованої зони присутності цього 230 мм. твердості.
Болгарка DWT WS24-230 D&nb переносити всілякі перевантаження. Дюралевий блок-корпус покришки редуктора дає можливість захистити агрегат із зовнішніх дефектів, цим найбільш продовжуючи період експлуатації в цілому агрегату в повному обсязі. Агрегат кутова шліфмашина DWT WS24-230 D стабільно зробити всілякі обривні, шліфувальні та затиральні діяльність. — це механізм висококласної властивості, який гірнич працю у виготовленні та побудові. Сучасні технологічні процеси, які використані для формування цієї модифікації, дають можливість без спеціальних старань піддавати обробці камінчиків, кераміт, армобетон або сплав.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 5.4 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 6000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 5 000 ₴






