
Кутова шліфувальна машина DWT WS22-230 D 2200 вт
4 750 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 169714
+380 (67) 937-65-55
Менеджер з продаж- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кутова шліфмашина DWT WS22-230D & Це безпрограшний і зовсім вдалий електроінструмент, який обладнується D-подібною ручкою, яка зменшує пульсацію і дає змогу стримувати апарат однією рукою. Цей апарат використовують під час зачищення, різання або шліфування плоских площин. WS22-230D має величезну місткість мотора — 2200 Вт, постачається в наборі з добірною ручкою, захисним кожухом, фланцевим ключем, ріжковим ключем. Головною стю цієї моделі вважаються авторитет у 5,3 кг, ємність, наявність неповторної ергономічної колодки. Конструкторами під час дослідження даної моделі, досягнуто продуктивності цієї моделі, кількість обертів на холостому ходу доходитиме по 6000 за хвилину, а калибр різальною кружкою за це 230 мм. ручка
Комплектація:
- запобіжний кожух
- добірна ручка
- ключ фланцевий
- ключ ріжковий
- управління юзером.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 5.4 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 6000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена, Поворотна |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 750 ₴





