
Кутова шліфувальна машина DWT WS08-125 F
1 320 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 405034
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Кутова шліфувальна машина 8 високо-інструмент для домашнього використання. Сьогодні болгарки користуються великим попитом розмаїття. Кутові шліфувальні машини але якісного обладнання, яке використовується для роботи в гаражі, в домашніх умовах. Висока ефективність експлуатації інструменту обумовлено тим, що можна застосовувати різну гарнітуру для вирішення широкого спектру завдань. Залежно від типу оснащення. Будь то коло абразивний зачистний, відрізний, дротяні щітки та ін, Ви зможете різними способами обробляти метал та інші матеріали.
Висока продуктивність
Купити болгарки DWT WS08-125 F вигідно. Інструмент має потужність 860 Вт, що робить її придатною для вирішення задач високої складності. Завдяки великій швидкості шпинделя 11000 об/хв, УШМ може ефективно виконувати різні типи завдань. Використання зносостійкого міцного металу робить узел надійнішим, довговічнішим. Під час тривалого використання тепло від шестернею відводиться, кутова шліфувальна машина DWT WS08-125 F оборудована корпусом редуктора з магнієвого сплаву. Мідний дріт забезпечує додатковий ресурс роботи за рахунок своєї зносостійкості, а також ефективності тепловіддачі.
Фіксація кнопки включення
Купити href="https://prom.ua/ru/redirect?url=https%3A%2F%2Fautoreg.com.ua%2Fua%2Fuglovye-shlifmashiny-bolgarki" target="_blank">кутову шліфувальну машину DWT WS08-125 Болгарка дуже зручна тим, що її можна використовувати для тривалої роботи. Для простоти виконання встановлено кнопку з блокуванням у робочому положенні.
8 причин купити кутову шліфувальну машину DWT WS08-125 F
- Болгарка недорога, рішення для роботи вдома.
- Виробник пропонує гарантію терміном 24 місяці. характеристиками інструменту.
- Використовується двигун з мідною обмоткою, що працює стабільно в будь-якому діапазоні навантаження.
- Ви зможете використовувати різну оснастку. Простота її заміни обумовлена блокуванням шпинделя.
- Металеві шестерні редуктора стійкі до знесення.
- Корпус редуктора виконаний з магнієвого сплаву - він захищає узел від ударів, забезпечує відведення тепла.
- Ергономічний корпус.
Комплект поставки:
- Кутошліфувальна машина 1 шт.
- Інструкція з експлуатації 1 шт.
- Ключ фланцевий 1 шт.
- Гайковий ключ 1 шт.
- Додаткова руко. 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 860 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 1 320 ₴


