
Акумуляторна кутова шліфувальна машина CROWN CT23026-125HXS-4 BMC
6 210 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Болгарки на акумуляторі для дому CROWN
Різьблення шпинделя M14
Універсальний шпиндель дозволить вам задіяти різні типи оснастки. Це дозволить Вам виконувати роботи різного характеру, що робить застосування кутової шліфувальної машини на акумуляторі CROWN CT23026-125HXS-4 BMC максимально гибким. Система блокування шпинделя спростить процес заміни оснастки.
Функція плавного запуску
Обмежувач пускового струму забезпечує плавний запуск двигуна. Знижується навантаження на ключові вузли інструменту. Забезпечується стабільна робота та збільшення ресурсу роботи двигуна, редуктора. Утримати акумуляторні болгарки Краун CROWN CT23026-125HXS-4 BMC набагато простіше завдяки такій системі запуску.
2-ступінчастий перемикач швидкості
Ви зможете обрати один із двох режимів швидкості для досягнення оптимального результату обробки. Це може бути економний режим для тривалої роботи малої складності або максимальна продуктивність, але знижена година вмикання. На акумуляторні болгарки CROWN CT23026-125HXS-4 BMC ціна виправдана з огляду на її функціональність. Передбачено систему розблокування обертання в разі заклинювання диска. Муфта запобігає зворотному удару, захищаючи Вас в аварійній ситуації.
Захист від перегріву та перевантаження
Така болгарка легко зможе виконувати роботи високої складності. У неї передбачено захист від перегріву та перевантаження. рішення для інтенсивного використання у майстерні, на будівництві.
У комплекті два акумулятори Li-ion
Ви отримаєте разом із болгаркою два акумулятори CROWN 20 В/ 4 Ач. Їх можна використовувати і для роботи з іншими інструментами серії. Літій-іонні елементи живлення позбавлені саморозряду та ефекту пам'яті. Це робить їх куди більш надежними та довговічними.
9 причин купити акумуляторну болгарку CROWN CT23026-125HXS-4 BMC
- Кутова шліфувальна машина на акумуляторі не потребує постійного вмикання до мережі, що робить її більшою. шліфуванням, різкою та чисткою металу.
- Підходити побутового використання, а також напівпрофесійного.
- Надійний безщітковий двигун не потребує обслуговування та забезпечує високу продуктивність інструменту.
- Посилений металевий редуктор у корпусі з магнієвого сплаву.
- Є захист від зворотного удару в разі заклинювання – захисна муфта.
- Плавний пуск, захист від перевантаження та перегріву.
- Два універсальні аккумулятори в комплекті, які можна застосовувати для роботи в складі іншої акумуляторної техніки CROWN.
Комплектація CROWN CT23026-125HXS-4 BMC
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crown |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 8500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Розмір цанги | 14 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додатковий акумулятор | Так |
- Ціна: 6 210 ₴


