
Кутова шліфувальна машина (болгарка) CROWN CT13502-125V
2 295 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 405699
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Болгарки сьогодні популярні у href="https://prom.ua/ru/redirect?url=https%3A%2F%2Fautoreg.com.ua%2Fua%2Fuglovye-shlifmashiny-bolgarki%2Fcrown" target="_blank">Кутова шліфувальна машина CROWN&50 і не лише. Така для роботи у домашніх умовах. Інструмент недорогий, але при цьому функціональний та продуктивний. Користуватися ним одне задоволення за рахунок простого, але практичного дизайну. Вона має потужний двигун з можливістю регулювання обертів. Це дозволяє підібрати швидкісний режим для обробки певного типу матеріалу. Таке регулювання дає точність роботи, надійність, дозволяє контролювати навантаження на двигун і редуктор.
Кнопка блокування шпинделя
Сама по собі кнопка потрібна для швидкої заміни оснащення. Вона сильно спрощує процес, дозволяючи досягти кращого ефекту в роботі. Кнопка розташована на бічній частині редуктора, що захищає її від пошкодження при роботі з болгаркою у вузьких місцях. Вона дозволить Вам виконувати роботу комфортніше, безпечніше. У болгарки є можливість регулювання кожуха. Кріплення болтове.
Фіксується кнопка старту
Купити кутову шліфувальну машину для дому CROWN CT13502-125V вигідне рішення. У болгарки має ергономічний дизайн. Використовується зручна система фіксації кнопки пуску для комфортної безперервної роботи з УШМ.
Відверстия для вентиляції
Надійна система охолодження зі збільшеними вентиляційними відверстиями дозволять значно покращити роботу двигуна. Це не тільки робить інструмент стабільнішим в роботі, але і продовжує термін служби двигуна. мідною обмоткою, потужністю 1010 Вт. Передбачено регулювання обертів двигуна для точного контролю робочого процесу. при будь-яких умовах.
Комплектація
- Кутошліфувальна машина 1 шт.
- Інструкція з експлуатації 1 шт.
- Ключ фланцевий 1 шт.
- Захисний кожух 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crown |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 1010 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 2 295 ₴



