
Зварювальний інвертор DWT ММА-180 I
2 835 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Інверторний зварювальний апарат DWT MMA-180 I
Інверторний зварювання DWT MMA-180 I це сучасний інструмент від швейцарського виробника, який стане відмінним помічником як для почину. Використовувати модель можна як для побутових завдань, так і на виробництві, під час будівництва або в автомайстерні. Основним завданням інструменту є дугове зварювання різних металів. По суті це є перетворювач звичайного струму в зварювальний. Зварювальний апарат DWT MMA-180 I зібраний за сучасними технологіями завдяки чому він має відмінну продуктивність і високий КПД, що робить його одним з серед конкурентів. У даній моделі використовується технологія IGBT, яка дозволяє зробити інструмент досить потужним при невеликих габаритах. 50/60 Гц
Особливості:
- Гарячий старт
- Форсаж дуги
- Анти-залипання електрода
- Захист від перегріву
Комп
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Вага | 4.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 83 % |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 4 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 180 А |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 2.5 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 30 А |
| Напруга живлення | 220 В |
| Напруга холостого ходу | 83 В |
| Номінальна споживана потужність | 6.6 кВА |
| Тривалість навантаження | 40 % |
| Частота струму | 60 Гц |
- Ціна: 2 835 ₴








