
Ручна пилка циркулярна Елпром ЕПД-1400(1.4 кВт 185 мм)
1 980 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 690411
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Дискова пила Елпром є ефективним інструментом для точного (поперечного або поздовжнього) розпилу деревини. Радіус циркулярного диска допускає розпиляти товсту дошку, а механізм самої пилки робить цей пропил рівним. Вона має високу продуктивність, якість лінії зрізу, відмінну маневреність та швидкість роботи. Застосування в роботі дискової пилки дасть вам змогу впоратися з деревом, ДВП, ДСП, фанерою, а також з різноманітними полімерними та багатошаровими матеріалами. пилу та дрібної стружки
Режим фіксації ввімкнення
Швидкий доступ до щіток
Удобне відведення для стружки
Відносно невелика вага
Широка і міцна опорна платформа
Точність
Дискова пила Елпром ЕПД-1400
Інструкція з експлуатації
Вугільні щітки
Диск по дереву 185х20х24Т
Упор для паралельного різу
Ключ для встановлення/заміни диска
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Країна виробник | Болгарія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Максимальна глибина пропілу | 60 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 185 мм |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Комплектація | |
| Захисний кожух | Так |
| Паралельний упор | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 1 980 ₴






