
Пила ланцюгова електрична Craft-tec EKS-2900 пряма (2900Вт)
2 745 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 520026
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Особливості:
Індикатор рівня олії
Це інструмент, за допомогою якого можна з легкістю розпиляти деревину, обрізання сухих гілок, вилку дерев або заготівку дров. Електропілу працює на базі потужного двигуна 2900 Вт, який здатний підтримувати високі оберти. Високий рівень безпеки забезпечує блокування кнопки «пуск». Автоматичне змащення ланцюга продовжує термін експлуатації різальної частини та забезпечує безперебійну роботу. Для підтримки працездатності агрегату необхідно вчасно додавати олію для змащування ланцюга. Невеликі габарити і ергономічна конструкція рівномірно розподіляє навантаження під час роботи, завдяки чому оператор не відчуває втоми, навіть після тривалої експлуатації. швидкість ланцюга для легкого різання
протиударний пластик
Має спеціальне віконце для контролю рівня оливи
Блокування випадкового увімкнення
Механічне гальмо
Прогумована задня ручка із закритою ручкою;
Блокування клавіші "Пуск" запобігає випадков щіток;
Прозоре віконце для контролю кількості мастильної олії;
Тормоз ланцюга для захисту оператора у разі виникнення аварійних ситуацій;
Наявність металевого зубчастого упору;
Зручна передня ручка;
Миттєва зупинка пиляльного ланцюга, водно деталей;
Комплектність:
Шина 405 мм. 1шт.
Цепок 1шт.
Паспорт 1шт.
Ключ накидний 1шт.
Чохол на шину 1шт.
Упаковка картонна 1шт.
Пила ланцюгова електрична EKS-29.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Craft-Tec |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина пропилу, (мм) | 395 |
| Довжина шини | 405 мм |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Об'єм масляного бака | 110 мл |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Комплектація | |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2900 Вт |
- Ціна: 2 745 ₴








