
Кутова шліфувальна машина Craft-tec PXAG-227(180/1900 вт) плавний пуск
1 530 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 310229
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Опис:
Болгарка CRAFT-TEC PXAG-227 оновлено модель, додано плавний пуск. Пристрій характеризується розширеними функціональними можливостями, здійснює якісну обробку інструменту, рідше бетон, шиферні листи, кирпичну кладку. Модель оснащена фіксатором шпинделя, який має максимальну зручність під час заміни ріжучого диска. Число обертів холостого ходу не змінюється в межах 8000 об/хв, а це дає можливість тривалу годину працювати без перерв.
Кутошліфувальна машина CRAFT-TEC PXAG227 ефективно функціонує у складних експлуатаційних умовах, витримує високі навантаження. Інструмент задовольняє суворим вимогам, що пред'являються, користується величезним попитом у професіоналів і любителів. У комплект поставки входить додаткова рукоятка, яка оптимально розподіляє навантаження, поглинає коливання, що виникають. Сучасний високотехнологічний двигун, який виступає рушійною силою, створює і підтримує високі обороти, що сприяє тривалій неперервній роботі механізму. захищають інструмент від пилу та бруду, забезпечуючи триваліший термін служби інструменту
- Посилені конічні шестерні редуктора
- Прогумована рукоятка для більшого комфорту та контролю
- Пилонепроникна конструкція, зигзагоподібне покриття якоря, додаткова ізоляція статора талабір
Комплектація:
- Кутошліфувальна машина Craft-tec PXAG-227
- Захисний кожух
- Ключ для фіксації диска
- Бічна ручка
- Інструкція з експлуатації
- Картонна упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Craft-Tec |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 8000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена |
| Споживана потужність | 1900 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 1 530 ₴






