
Кутова шліфувальна машина Craft-tec PXAG-225Е(125/1200вт.з регулюванням оборотів)
1 170 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 310228
+380 (67) 937-65-55
Менеджер з продаж- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Кутова шліфувальна машина Craft-tec PXAG-225Е - це інструмент, який призначений для різання та шліфування металу та інших матеріалів абразивними дисками. Болгарка обладнана електродвигуном 1200 ват, шліф.машина з такою потужністю без перевантаження може орудувати абразивними дисками 125 мм. Відмінною особливістю даної болгарки є продовжена основна рукоятка.
Весь інструмент торгової марки Craft-tec вирізняється високою якістю, що відповідає сучасним вимогам до електро- та бензоінструменту, а також своєю невисокою вартістю порівняно з ами.
Особливості:
щітокпродовжена основна рукоятка
блок кнопки ввімкнення
потужний двигун
Комплектність:
болгарка Craft-tec PXAG-225Е
запобіжний кожух
допоміж
комплект запасних вугільних щіток
інструкція
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Craft-Tec |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена |
| Вага | 2.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 170 ₴



