
Шуруповерт мережевий Craft-tec PXSD-102 (950 Вт)
720 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
Шурупокрут мережевий CRAFT-TEC PXSD-102 - це професійний інструмент, що підійде як для загвинчування та відгвинчування, так і для свердління відвернень у таких матеріалах, як дерево, метал, пластмаса і т.д.
Головною особливістю мережевого шу 950 ватний двигун.
Відзначимо ударостійкий корпус із прогумованими вставками. Основне рука має продуману конструкцію, що дає змогу лягати в руку. Електронне регулювання обертів за допомогою сил натискання на клавішу пуску - це дуже зручне рішення, завдяки якому Ви зможете повністю підлаштовуватися під виконувану роботу. Швидкозатискний патрон має металеву цангу. Редуктор виготовлений з якісного металу, що не дає можливості піддаватися скелям і тріщинам. ударостійкий пластик
Наявність реверсу
Посилення якоря
Комплектність :
Шуруповерт мережевий PXSD-102 1шт.
Паспорт 1шт.
Щітки 1 пара
Упа
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Craft-Tec |
| Країна виробник | Болгарія |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 23 |
| Максимальний крутний момент | 40 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 750 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.2 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 8 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 950 Вт |
| Довжина мережевого кабелю | 2 м |
- Ціна: 720 ₴


