
Дриль-шурупокрут електричний Елпром ЕШС-980 PROFI
1 170 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 250118
+380 (67) 937-65-55
Менеджер з продаж- +380 (93) 126-75-45Менеджер з продаж
- +380 (99) 080-77-71менеджер з продажу запчастин
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Завдяки якості виробництва та особливостям мережевого шурупокрута Ви зможете використовувати його як у побутових умовах так і в умовах щоденної роботи в будівництві. Електричний дриль-шурупокрут Елпром ЕШС-980 PROFI здатний працювати як з міцними матеріалами, так і з хрупкими завдяки своєму багатоступеневому редуктору, що дає змогу змінювати силу затягування.
Підвищена ергономіка
Професійний швидкозатискний патрон
Професійна кнопка реверсу
Регулювання обертів
Точне регулювання ступеня затягування
Висока якість збірки
Фіксація щіток
Прогумована рукоять
Комплектність :
Машина свердлильна ЕШС-980 1шт.
Паспорт 1шт.
Рукоятка бічна 1шт.
Обмежувач глибини свердління 1шт.
Упаковка картонна 1шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Країна виробник | Болгарія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кількість ступенів затяжки | 19 |
| Максимальна кількість обертів | 700 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 40 H*m |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Живлення | |
| Довжина мережевого кабелю | 2 м |
| Споживана потужність | 980 Вт |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 10 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 14 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 12 мм |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 170 ₴




